PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

BBI Development zrealizuje projekt deweloperski Hale Banacha w Warszawie

Autor: www.dlahandlu.pl 2 kwietnia 2012 09:53

Zarząd BBI Development NFI S.A. 30 marca 2012 roku zawarł ze Spółdzielnią Hale Banacha z siedzibą w Warszawie porozumienie dotyczące realizacji inwestycji budowlanej w pobliżu zbiegu ulic Grójeckiej i Banacha w Warszawie.

Przedmiotem porozumienia jest wybudowanie budynku o przeznaczeniu biurowo-handlowo-mieszkaniowym na gruntcie o powierzchni 0,8994 ha położonym w Warszawie przy ul. Grójeckiej 95/95a, na którym posadowione są dwa pawilony handlowe, o powierzchni odpowiednio 2874 m. kw. i 2939,8 m. kw.

Podstawowymi warunkami realizacji inwestycji są: uzyskanie przez Spółdzielnię prawa użytkowania wieczystego lub prawa własności nieruchomości; uzyskanie przez Fundusz ostatecznej i niezaskarżalnej, w administracyjnym toku instancji, decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji; pozyskanie przez BBID finansowania realizacji inwestycji z zewnętrznych źródeł;  podejmowanie przez BBID działań mających na celu zawarcie przez Spółdzielnię umowy najmu zastępczej powierzchni handlowej o warunkach uzgodnionych przez strony.

BBID podejmie się też prac rozbiórkowych obecnych budynków/pawilonów handlowych posadowionych na nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane