Bdsklep.pl chce zwiększyć przychody do 100 mln zł

www.portalspozywczy.pl 15 listopada 2016 17:20

Bdsklep.pl chce zwiększyć przychody do 100 mln zł fot. Jacek Palec

Bdsklep.pl na rok 2017 planuje wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych i dalszy rozwój sprzedaży żywności funkcjonalnej, a za 2-3 lata chce zwiększyć przychody do 100 mln złotych. Rozwój bdsklep.pl wspomagany jest przez fundusz inwestycyjny WSI Capital, który 17 sierpnia br. przejął 52 proc. udziału w sklepie.

Jacek Palec, prezes bdsklep.pl tłumaczy w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl, że udział WSI Capital w sklepie to wsparcie zarówno finansowe jak i merytoryczne. – Naturalnym krokiem dla takiego biznesu jak bdsklep.pl jest rozwój. Naszymi kluczowymi celami na najbliższe lata, obok rentowności biznesu, jest także poszerzenie asortymentu platformy, wzmocnienie naszego modelu działania, zapewnienie partnerom jak najszerszej i najciekawszej oferty współpracy. Aby to osiągnąć potrzebne było wsparcie zarówno na poziomie finansowym jak i merytorycznym. W związku z tym postanowiliśmy pozyskać nowego inwestora, który zagwarantuje realizację powyższych celów – tłumaczy. 

Dodaje, że WSI Capital to znany, polski fundusz, którego działalność opiera się na inwestowaniu w dojrzałe biznesowo i perspektywiczne spółki, co tylko potwierdza pozycję bdsklep.pl. 

– Pozyskane środki zostaną w dużej mierze przeznaczone na realizację założonej strategii rozwoju, w tym zwiększenie rentowności i zwiększenia przychodów do 100 mln złotych w ciągu najbliższych 2-3 lat. Jest to cel jak najbardziej realny, ponieważ w 2015 roku osiągnęliśmy pułap powyżej 35 mln złotych, a dynamika naszego biznesu pokazuje, że kwota ta ma szansę rosnąć w tempie geometrycznym – mówi Jacek Palec, prezes bdsklep.pl.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane