bdsklep.pl: Chemia gospodarcza to już element codziennych zakupów

Autor: dlahandlu.pl 7 kwietnia 2017 14:42

Zeszłoroczne wyniki wyraźnie wyklarowały trendy zakupowe wśród e-klientów, które według bieżących obserwacji powtórzą się także i w tym roku. Tradycyjnie przed świętami wzrasta zainteresowanie produktami spożywczymi. I mówimy tutaj nie tylko o ofercie typowo związanej z Wielkanocą, ale także o artykułach z obszaru codziennych zakupów - podaje bdsklep.pl.

Wśród nich niesłabnącą popularnością cieszą artykuły o dużym gabarycie, których dostarczenie pod drzwi jest dla klientów  dużym ułatwieniem, czyli woda i napoje. Ta kategoria w ubiegłym roku w okresie przedwielkanocnym zanotowała wzrost o ponad 20%.

Podobne, a nawet dwukrotnie większe skoki sprzedaży notowały produkty już tradycyjnie świąteczne: bakalie, sosy i dodatki, przyprawy, makarony oraz słodycze. Są to wzrosty od minimum 15% aż do ponad 70%.

Co interesujące, eksperci zauważyli wypłaszczenie się trendu zakupowego chemii gospodarczej, który utrzymuje się na względnie stałym poziomie. To pokazuje, że Polacy taki asortyment traktują już jako typowy element codziennych zakupów, niezbędnych w domowym schowku przez cały rok, a nie tylko w przypadku tzw. wielkich porządków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane