PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

bdsklep.pl pozyskał inwestora. 52 proc. udziałów w posiadaniu WSI Capital

Autor: dlahandlu.pl 18 sierpnia 2016 10:20

bdsklep.pl pozyskał inwestora. 52 proc. udziałów w posiadaniu WSI Capital Jacek Palec, prezes zarządu bdsklep.pl

Fundusz WSI Capital stał się właścicielem 52 proc. udziałów w e-sklepie bdsklep.pl. Pozyskane środki zainwestowane zostaną we wzmocnienie dotychczasowych obszarów działalności, komunikację marketingową oraz poszerzanie asortymentu.

WSI Capital to podmiot zarządzający funduszami Venture Capital/Private Equity, specjalizujący się w inwestycjach kapitałowych. W ramach przyjętej strategii kapitał lokowany jest w spółki na różnych etapach rozwoju, z naciskiem na projekty, które cechuje biznesowa dojrzałość, udokumentowana historia rynkowa oraz perspektywa dalszego, dynamicznego wzrostu.

W portfelu WSI Capital są: Grupa Kapitałowa SARE S.A. od 10 lat działa na rynku szeroko pojętego e-marketingu i wsparcia sprzedaży; Netizens Digital Innovation House - interaktywny dom produkcyjny działający w obszarach: online advertising, mobile, interactive installations i software; Intracare sp. z o.o, świadcząca usługi optymalizacji środowisk IT w obszarach baz danych, środowisk użytkowników, monitorowania, bezpieczeństwa oraz usług IT.

bdsklep.pl jest jednym z największych i najdłużej działających na rynku e-sklepów z produktami codziennego użytku. Sklep oferuje około 140 tys. produktów i cieszy się zaufaniem ponad 250 000 klientów.

W ubiegłym roku przychodu bdsklep.pl wyniosły 10 mln euro. 

W wyniku całościowego procesu inwestycyjnego kapitał spółki wzrósł z 5 do 25 mln zł, co pozwoli na realizację przyjętej strategii biznesowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,60

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane