Beata Jankowiak, dyrektor zakupów Jeronimo Martins Polska, prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015

www.portalspozywczy.pl 28 października 2015 15:20

Beata Jankowiak, Dyrektor Zakupów Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, weźmie udział w debacie "Handel i dystrybucja. Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji", która odbędzie się 5 listopada w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum 2015.

W trakcie dyskusji zaproszeni goście pochylą się m.in. nad wpływem konsumenta na zmiany w strategiach asortymentowych i sprzedażowych sieci handlowych, konsolidacją w sektorze handlu, a także znaczeniu e-commerce oraz konceptu convenience w przemianach tradycyjnego handlu i dystrybucji. 

Beata Jankowiak, Dyrektor Zakupów Jeronimo Martins Polska S.A., związana jest z branżą handlową od 20 lat. Od 1995 roku zajmuje się handlem detalicznym w funkcjonującym ówcześnie Jeronimo Martins Dystrybucja. Początkowo sprawowała funkcję Manager ds. Zakupów, a następnie Managera Sieci Dostaw. W roku 2000 uzyskała awans na stanowisko Dyrektora Sieci Dostaw. Nieprzerwanie od 2010 roku pełni funkcję Dyrektora Zakupów w Jeronimo Martins Polska. 

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    17,99

  • Śr

    15,14

  • Min

    10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane