PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Beata Szydło: Podatek od sprzedaży detalicznej to równe szanse dla polskich firm

Autor: PAP 14 czerwca 2016 18:06

Projekt ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej gwarantuje równe szanse dla polskich małych firm - powiedziała premier Beata Szydło po tym, jak we wtorek rząd przyjął tę propozycję.

- Mogę powiedzieć, że udało się przygotować rozwiązanie - po dyskusjach - które w opinii przedsiębiorców, pracodawców, strony społecznej, i które w mojej ocenie - wypełnia wszystkie oczekiwania zainteresowanych stron. Jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim prowadzi on (... ) do zagwarantowania równych praw i równych szans dla polskich małych firm handlowych z tymi dużymi potentatami handlowymi - powiedziała Szydło na konferencji prasowej po posiedzeniu RM.

- Chcę powiedzieć, że ta ustawa jest przykładem, iż potrafimy, że rząd potrafi rozmawiać i prowadzić dialog (...) bo właśnie, kiedy były przygotowane założenia do projektu, które nie do końca spełniały oczekiwania przede wszystkim przedsiębiorców, pracodawców, wówczas potrafiliśmy w tym dialogu wypracować kompromis, który dzisiaj stał się projektem ustawy przyjętym przez rząd - dodała premier.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • blend 2016-06-17 13:48:10

    Rząd potrafi rozmawiać i prowdzić dialog? No ciekawe z kim. Chyba, że to właśnie dzięki dialogom niektóre wielkie niemieckie sklepy nie zapłacą nic, to wtedy bym był w stanie uwierzyć, ze z kimś nawiązali dialog i spełnili jego postulaty

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane