PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Będzie trzeci market Aldi w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 12 lipca 2017 11:03

Będzie trzeci market Aldi w Warszawie fot. Aldi

Przy ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 11 powstanie trzeci market z szyldem Aldi w stolicy. Pierwszy został otwarty w czerwcu 2015 r. przy ul. Radzymińskiej 245. Drugi wystartował 22 lutego br. przy skrzyżowaniu ulicy Bakalarskiej z Aleją Krakowską.

Nowa placówka powstanie przy skrzyżowaniu. gen. A. E. Fieldorfa "Nila z ul. Bora-Komorowskiego. W bezpośredniej okolicy nie ma dużych sklepów spożywczych. W dalszej zabudowie są markety Lidl oraz Biedronka. Sieć stara się o pozwolenie na sprzedaż alkoholu w nowej placówce.

Aldi planuje kolejne otwarcia w stolicy Polski.

Nowe markety Aldi budowane są w nowoczesnych formach niskiej zabudowy i posiadają duże przeszklone ściany frontowe. W ofercie znajduje się pieczywo z własnej piekarni. Sklep posiada szeroką ofertę asortymentową. Oprócz produktów występujących pod marką własną, na półkach znaleźć można wiele towarów czołowych polskich oraz międzynarodowych producentów.

Aldi działalność w Polsce rozpoczął w połowie 2006 roku. Na koniec 2015 roku w naszym kraju funkcjonowało 105 sklepów, a firma zatrudniała 1.160 pracowników.

Grupa zatrudnia ok. 53 000 osób w Niemczech, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Przypomnijmy, że Aldi Nord przygotowuje największy plan inwestycyjny w historii firmy. Dyskonter wyda ponad 5 mld euro na modernizację swoich sklepów w Niemczech i za granicą. Aldi Nord już rozpoczął modernizację kilku z ponad 4.800 sklepów w Europie.

Projekt powinien ruszyć pełną parą już jesienią. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane