Benicio del Toro w świątecznej kampanii Heinekena

Autor: pr 27 listopada 2017 13:49

Razem z Benicio del Toro marka Heineken podpowiada, jaki jest najlepszy upominek na święta. Wystarczy wejść na www.heineken.com.pl i wygrać najlepszy prezent od Heinekena.

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym Heineken przygotował dla swoich fanów konkurs, w którym do wygrania jest codziennie 100 wyjątkowych zestawów piwa. Wystarczy wejść na stronę www.heineken.com.pl i napisać oryginalne życzenia. Autorzy najlepszych wygrywają dwa kartony piwa Heineken w świątecznym opakowaniu (15 x butelka 0,5 l). Jeden zestaw wraz z życzeniami, marka wysyła do wskazanej osoby, a drugi autorowi życzeń. Przecież nie ma nic lepszego niż wspólne świętowanie, a dzięki nagrodom od Heinekena problem nietrafionych prezentów rozwiązuje się sam. Konkurs wspiera spot reklamowy z Benicio del Toro. 

- Oceniając wyniki z poprzedniego roku, nie mieliśmy wątpliwości, że warto ponowić akcję – mówi Marcin Drożyński, kierownik ds. marki Heineken w Grupie Żywiec – Zainteresowanie konsumentów i entuzjazm, z jakim dzielili się wrażeniami po otrzymaniu Heinekena na swoich profilach w social mediach, przerosło nasze oczekiwania – dodaje Drożyński. - Nasi konsumenci, tak jak i my wiedzą, że nie ma nic lepszego niż zimny Heineken na święta.

Akcja „Podaruj najlepszy prezent” potrwa do 22 grudnia br.
Spot z Benicio del Toro emitowany jest na platformach VOD w Internecie.
Reklamę dla Heinekena stworzyła agencja Publicis Italia. W Polsce dla marki pracują: agencja K2 oraz dom mediowy Starcom, który odpowiada za planowanie i zakup mediów.

Świąteczna odsłona Heinekena zawitała również do punktów sprzedaży, gdzie dostępna jest limitowana edycja świątecznych opakowań piwa Heineken. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,47

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane