PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bezalkoholowy radler od Warki w nowym opakowaniu

Autor: pr 19 kwietnia 2016 11:50

Warka Radler 0,0%, wprowadza nowe, innowacyjne opakowanie i wchodzi na półki z napojami orzeźwiającymi. Od kwietnia 2016 r. miłośnicy orzeźwienia o smaku piwnej goryczki znajdą w sklepach swój ulubiony napój w zakręcanych plastikowych butelkach o pojemności 500 ml.

 

Dotychczas Warka Radler 0,0% była dostępna w szklanych butelkach o pojemności 500 ml oraz puszkach w dwóch pojemnościach: 500 ml i 330 ml. Na sezon 2016 producent przygotował kolejną innowację – jako pierwszy radler w Polsce, Warka Radler wchodzi na rynek w butelkach typu PET o pojemności 500 ml. 

Warka Radler 0,0% w nowym plastikowym opakowaniu wchodzi do sklepów w kwietniu br. Wprowadzenie będą wspierać materiały POS, kampania w prasie branżowej, działania digital i PR. Zaplanowana jest również szeroka akcja samplingowa oraz obecność na wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych sponsorowanych przez markę.

Materiały do sklepów przygotowała agencja Global, za działania digital odpowiada agencja Hyper Crew, PR dla marki prowadzi agencja Roots PR. Media planuje i kupuje Media Vest.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane