Biedronka: 2 mld zł na inwestycje, m.in. w layout placówek i reklamę sieci

Autor: www.dlahandlu.pl 13 stycznia 2012 12:51

Biedronka: 2 mld zł na inwestycje, m.in. w layout placówek i reklamę sieci

2 mld zł wyda w tym roku sieć Biedronka na otwarcia sklepów, bieżącą modernizację placówek, zmianę wizualizacji placówek i kampanię reklamowo-informacyjną.

Od 16 stycznia wszystkie sklepy w Polsce będą miały nową wizualizację zewnątrzną i wewnętrzną, w tym plakaty, standy, kolory, nowe logo w 3D. Sieć chce zmienić układ sklepów tak, aby zaraz przy wejściu znajdowały się tylko towary świeże typu warzywa i owoce, kwiaty, pieczywo i mięso. W ten sposób Biedronka chce zbliżyć się do formatu convenience, czyli sklepu jak najbardziej przyjaznego klientom, wygodnego i blisko domu. Sklepy będą przechodzić modernizacje przez cały bieżący rok. Do końca 2012 roku uda się przekształcić według nowego layoutu kilkaset placówek. Kolejne sklepy będą zmieniane w następnych latach. Wszystkie nowe obiekty będą otwierane już z nowym układem stoisk i wizualizają. Rok 2011 firma zamknęła 1873 placówkami. W 2015 roku chce mieć 3000 sklepów, co oznacza otwieranie ponad 200 sklepów rocznie. Nowy układ placówek był testowany w kilkudziesięciu placówkach i zyskał bardzo dobry odbiór klientów. Wszystkie wprowadzane zmiany wiążą się z chęcią zaakcentowania wysokiej jakości produktów w Biedronce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wojsew 2012-01-24 20:30:47

  @Kamil - nie przesadzaj. Jeśli to prawda to złóż doniesienie . Na co czekasz .

  Krasnoludki 2 89' nie głosowały . Chcieliśmy konkurencji to ją mamy.

  Jako przedsiębiorca klnę jako konsument cieszę się.

  Mnie najpierw wycieli koledzy z branży a potem wszystkich wyciął daleki Wschód.

  I co mam mówić ?

 • Kamil 2012-01-13 18:17:17

  Otworzyłem stoisko mięsne w budynku w którym jest Biedronka, oczywiście klienci wolą u mnie kupować niż tamten syf zapakowany. I wiecie co zrobiła Biedronka???

  zaproponowala dużą kase właścicielom za to żeby mnie wyrzucili.  Zniszczą polski handel :/

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  2,62

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201