PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka analizuje możliwość rozwoju w internecie

Autor: ISB 6 września 2012 16:04

Biedronka analizuje możliwość rozwoju w internecie

Jeronimo Martins Dystrybucja rozważa budowę sklepu internetowego w ramach sieci Biedronka, wynika z wypowiedzi dyrektora generalnego sieci Biedronka Tomasza Suchańskiego dla agencji ISB. Spółka szuka jednak rozwiązań, które nie kolidowałyby z jej tradycyjnymi kanałami sprzedaży.

"Analizujemy wszystkie możliwości rozwoju, w tym także sprzedaż w sklepie internetowym. Wymaga to jednak bardzo wielu badań i analiz" - powiedział ISB Suchański.

Przypomniał, że obecna sieć sklepów Biedronki to prawie 2 tys. dyskontów i 38 tys. pracowników. Dlatego musi ocenić, czy budowa e-sklepu nie spowodowałaby konieczności zamknięcia niektórych z nich, co skutkowałoby likwidacją miejsc pracy.

"Jednak nie jesteśmy ślepi na to, co się dzieje na rynku. Nie jesteśmy też dogmatyczni, więc cały czas analizujemy, jakie są możliwości sprzedaży przez internet" - powiedział dyrektor.

Suchański podtrzymał też plan zwiększenia sieci Biedronka do 3000 sklepów na koniec 2015 roku. Jak podkreślił, kamieniem milowym będzie otwarcie na początku października sklepu numer 2000.

W stanowisku przesłanym do redakcji napisano:"Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka, stale analizuje wszystkie możliwości jej rozwoju. Obecnie jednak nie realizujemy żadnego projektu sklepu internetowego i nie zamierzamy tego robić w najbliższym czasie. Tym samym nie może mieć to wpływu na poziom zatrudnienia w naszych sklepach. Jednocześnie podkreślamy, że wskazanie na rozważanie jakiegoś modelu, nie jest jednoznaczne z rozpoczęciem prac nad danym projektem i nie należy tego w podobny sposób interpretować. Podtrzymujemy natomiast plany, aby w 2015 r. sieć Biedronka liczyła 3000 sklepów."

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane