Biedronka będzie testować kasy samoobsługowe

www.portalspozywczy.pl 30 maja 2017 18:09

Biedronka będzie testować kasy samoobsługowe fot. PTWP

Stale prowadzimy wiele testów różnych rozwiązań, które mogą się przełożyć na lepsze doświadczenie zakupowe naszych klientów. Przykładem takiego rozwiązania są planowane testy kas samoobsługowych, które w naszej opinii mogą dodatkowo wesprzeć pracę kasjerów i pomóc zapewnić sprawną obsługę klientów w momentach największego natężenia ruchu w sklepie. O przyszłości tego rozwiązania zdecydują wyniki testu wyjaśnia serwisowi portalspozywczy.pl Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Sieć informuje, że nowoczesne technologie wykorzystuje również w wyposażeniu nowych sklepów oraz przy modernizacji istniejących placówek. - Zastosowane rozwiązania wpływają nie tylko na podniesienie komfortu zakupów, ale jednocześnie chronią środowisko. Przykładem takich rozwiązań jest oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze. Te ostatnie wykorzystują gazy przyjazne dla środowiska takie jak gaz naturalny CO2 - clean technology, a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych - gaz propan. Biedronka jest jedną z pierwszych sieci handlowych, która zdecydowała się na wykorzystanie tych rozwiązań w takiej skali, co wiąże się ze znaczącymi nakładami. Jest to konsekwencją naszej polityki zrównoważonego rozwoju, której jednym z filarów jest poszanowanie środowiska - tłumaczy Biuro Prasowe.

- Aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów inwestujemy też w rozwój technologii, pozwalających głębiej zrozumieć indywidualne zwyczaje i preferencje zakupowe oraz odpowiednio dobrać ofertę dla danego klienta - a w efekcie zwiększyć efektywność promocji - informuje Biedronka.

Całość na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • edward 2017-06-01 10:59:48

  w wągrowcu przy ulicy kasprowicza postawcie kilka takich kas, bo obsługa jest tak wolna, że szybciej zeskanuję sam swoje zakupy

 • Komornik 2017-05-31 20:02:35

  By pensje podnieśli, a nie usuwanie etatów...

  Tu nie chodzi ze nie ma komu robić po prostu nikt za te marne ochłapy nie będzie zasuwał za 3 osoby na zmianie, a potem jeszcze słuchał tego że nie dał rady ogarnąć czegoś jeszcze...

 • WERONA 2017-05-30 20:21:40

  Moze by tak zainwestować w elektroniczne etykiety z cenami zamiast papierowych za plastik?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane