PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka chce pokonać konkurentów asortymentem dla dzieci

Autor: dlahandlu.pl 28 lipca 2015 10:42

Biedronka wprowadza do oferty kolejne produkty przeznaczone dla dzieci: po pościeli od Paprockiego i Brzozowskiego na półki sklepów trafi teraz nowa linia produktów z serii „Elefun books”.  Do końca roku Biedronka asortymentem dla dzieci chce przyciągnąć rodziców jeszcze w listopadzie, gdy do sprzedaży trafi książka autora nagrodzonego w konkursie "Piórko 2015".

Od 3 sierpnia w wybranych sklepach Biedronki dostępne będą teczki edukacyjne z elementami aktywizacyjnymi z serii „Elefun books”, produkowanej specjalnie dla tej sieci. Teczki zawierają blok z zadaniami plastycznymi, zeszyt z zabawami językowymi oraz kolorowankę (w wersji dla 2-latka i 3-latka) lub grę planszową (w wersji dla 4-latka i 5-latka). Promuje je Magdalena Różczka.

Rodzice z dziećmi jako atrakcyjny klient sieci był także adresatem oferty koców i poduszek, przygotowanej dla Biedronki przez projektantów z duetu Paprocki&Brzozowski. Koce i poduszki dostępne były w Biedronce od 20 lipca. Z kolei w listopadzie na półki sieci ma trafić książka dla dzieci zwycięzcy konkursu "Piórko 2015", zorganizowanego przez Biedronkę. Zwycięski tekst zostanie opublikowany w nakładzie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Zdaniem ekspertów produkty od projektantów, własna książka czy markowe zabawki to haczyk, który ma przyciągnąć do dyskontów osoby zamożniejsze. - Sieci chętnie promują zabawki, albowiem są produktami o stosunkowo wysokiej marży, a ze względu na szeroki asortyment produkty są trudno porównywalne, nawet jeśli mają podobne przeznaczenie - różnią się marką, jakością, wielkością, designem itp. - mówił ostatnio Sebastian Starzyński, prezes instytutu badawczego ABR SESTA w rozmowie z gazeta.pl.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane