PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka: Euro 2012 przyniesie wzrost w niektórych kategoriach

www.portalspozywczy.pl 23 maja 2012 15:01

Biedronka: Euro 2012 przyniesie wzrost w niektórych kategoriach

Euro2012 to potężna impreza, która skupia uwagę wielu Polaków. W dodatku, czerwiec poprzedza letnią, wakacyjną gorączkę. To powoduje, że musimy zadbać o takie kategorie produktowe jak: napoje, słone przekąski, słodycze, lody, produkty nabiałowe, sałatki, czy całą - bardzo ważną dla nas - kategorię mięs i wędlin. Oczywiście w związku z Euro2012 oferujemy szeroki zestaw akcesoriów dla kibiców. Będą one dodatkowym produktem, który wzbogaci naszą ofertę - powiedział Alfred Kubczak, dyrektor ds. relacji zewnętrznych Jeronimo Martins Dystrybucja.

Jeśli chodzi o sprzedaż w tych kategoriach w czasie zawodów sieć spodziewa się wzrostu sprzedaży na poziomie tego, jaki odnotowuje w czasie majówki czy tzw. długich weekendów. Chodzi o kilkunastoprocentowe wzrosty w ramach wspomnianych kategorii.

- Sam czerwiec, jako miesiąc jest bardzo ważny dla sprzedaży w sieciach handlowych. Zwłaszcza jeżeli pogoda sprzyja grupom produktowym, takim jak napoje czy lody. Warto zauważyć, że ich sprzedaż jest bardzo podatna na zmiany pogodowe - dodaje Alfred Kubczak.

Sprawdź ceny w sklepach sieci Biedronka

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • blogkupca.pl 2012-05-24 13:31:25

  Ciekawe, bardzo odkrywcze.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,69

 • Śr

  6,13

 • Min

  4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane