Biedronka gotowa na majówkę - ponad 30 nowych produktów w ofercie

Autor: www.dlahandlu.pl 15 kwietnia 2016 10:31

Biedronka poszerzyła ofertę o 33 nowe produkty. Większość z nich to produkty kupowane głównie w sezonie letnim - piwo, lody, kiełbaski na grilla, węgiel drzewny.

W nowej ofercie znalazły się m.in. takie nowości jak: Mix na grilla Czas na Gril; Polędwiczki z kurczaka grillowane meksykańskie Drosed; Kaszanka Sokołów; Kiełbasa morlińska z szynki Morliny; Filet z kurczaka grillowany z ziołami Drosed; Łosoś wędzony Fit Fish SuperFish; Lody rożek Nestlé; Lody Big Milk Algida; Lody Magnum Algida; Ser Camembert Président Grill; Przyprawa do grilla Kamis; napoje gazowane Sprite, Kinley i Fanta; piwo Warka Radler; Zestaw naczyń jednorazowych oraz węgiel drzewny 2,5 kg i podpałka do grilla.

Niedawno serwis MondayNews.pl pisał, że skala zmian, jaka następuje w dyskontach w obszarze produktów spożywczych i chemicznych, jest zaskakująca. W lutym 2015 roku Biedronka posiadała około 1400 tego rodzaju artykułów w asortymencie (co stanowiło 92% całej oferty). Badanie, które zostało przeprowadzone w okresie od lutego do października 2015 roku, wykazało, że sieć ta wprowadziła do sprzedaży ok. 1200 nowych produktów (czyli ok. 85% w stosunku do całego asortymentu spożywczo-chemicznego), ale jednocześnie usunęła z listy ok. 650 pozycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane