Biedronka i Empik Express najemcami dworca PKP Wrocław Główny

Autor: dlahandlu.pl 23 grudnia 2014 11:56

23 grudnia został otwarty salon Empik Express na dworcu Wrocław Główny. Salon zajmuje powierzchnię nieco ponad 200 mkw. i mieści się pomiędzy restauracją McDonald`s i piekarnio-cukiernią Back Factory w holu dworca.

Salon Empik to piąty po kawiarni Starbucks, restauracjach KFC i McDonald`s oraz barze Tradycja lokal otwarty w tym roku na wrocławskim dworcu. - Obecnie wynajęliśmy już 90,2 proc. powierzchni komercyjnej na parterze dworca Wrocław Główny. W ostatnim czasie do najemców dołączył znany operator spożywczy (Biedronka - red.), który zajmie parter ryzalitu zachodniego oraz sieć restauracji, która będzie się mieściła w lokalu dwupoziomowym w ryzalicie wschodnim - mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor departamentu komercjalizacji nieruchomości w PKP S.A.

Obecnie prace aranżacyjne trwają jeszcze w jednym lokalu, aptece Dr Zdrowie, której otwarcie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2015 roku. Oprócz tego na dworcu działają trzy saloniki prasowe Ruch, kantor wymiany walut Interchange, bary Bocadillo i Tradycja, kawiarnie Starbucks i Coffee Heaven oraz restauracje McDonald`s i KFC, a także informacja turystyczna.

Pod szyldem Empik Express działa kilkanaście placówek w Polsce. Jest to mniejszy format (100-200 mkw.) Empiku, otwierany w miejscach dużego natężenia ruchu.

Biedronka ma swój sklep na dworcu PKP m.in. w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wrocławianka 2014-12-27 23:46:14

  Nie chcemy więcej Biedronek! Nie chcemy więcej Biedronek!!!! Nie chcemy....

  Panie Prezydencie, nie chcemy więcej Biedronek.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,29

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane