PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka i Lidl stawiają na własne piekarnie

Autor: portalspozywczy.pl 13 stycznia 2012 15:11

Jednym z ważnych elementów sklepów Biedronki będą własne piece do wypieku pieczywa, już w tej chwili tego typu punkty są testowane w wybranych placówkach sieci. W tym roku pojawią się w kolejnych sklepach. Przedstawiciel Biedronki nie chce jednak ujawnić w ilu minipiekarnie oferują m.in. świetny ciemny chleb.

Nie tylko Biedronka zdecydowała się na tego typu inwestycje. Nie próżnuję także sieć Lidl, która w Polsce i kilku innych krajach w których działa rozwija minipiekarni w swoich sklepach. W naszym kraju funkcjonują one pod "Świeże z pieca" i według nieoficjalnych informacji działa ich już kilkaset, w ponad 420 placówkach sieci w naszym kraju. Minipiekarnie oferują świeże bułeczki, ciabaty, czy croissanty.

Jak już pisał serwis portalspozywczy.pl minipiekarnie są uruchamiane przede wszystkim w nowopowstających sklepach lub placówkach, które są remontowane i przystosowywane do zainstalowania pieca do wypieków. A remontów sklepów Lidl prowadzi coraz więcej. - Nasza firma przeprowadza cykliczne remonty wybranych placówek. Najczęściej prace obejmują kompleksową kontrolę lub wymianę niektórych instalacji, urządzeń technicznych, jak również umeblowania. Mając na uwadze rozwój naszej oferty, dokonujemy oczywiście zmian w wystroju oraz aranżacji wnętrz sklepów. W ten sposób zapewniamy naszym placówkom wysoki standard techniczny, a przez to również wygodę i przyjemność robienia zakupów - wyjaśniała w rozmowie z portalem Anna Biskup, przedstawicielka sieci Lidla Polska.

Rozwój sklepowych minipiekarni jest częścią globalnej strategii firmy Lidl. W ubiegłym roku informowaliśmy o testach minipiekarni w kilkudziesięciu niemieckich sklepach sieci. A w ubiegłym roku piece piekarnicze miały być wprowadzane w sklepów Lidla w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane