Biedronka idzie za ciosem i kontynuuje hitową promocję

Autor: dlahandlu.pl 12 kwietnia 2018 17:53

Biedronka idzie za ciosem i kontynuuje hitową promocję fot. Shutterstock

13 i 14 kwietnia br. klienci Biedronki znowu będą mieli szansę na dodatkowe oszczędności w ramach akcji „Piątek i sobota bez VAT”.  Ubiegłotygodniowa akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem – skorzystało z niej 5,22 mln klientów.

Nowa akcja obejmie produkty z wybranych kategorii. Tym razem będą to: zabawki, sprzęt elektroniczny i elektryczny, art. gospodarstwa domowego, oświetlenie, środki do prania, papier toaletowy oraz Nowa ręczniki papierowe, a także czekolada i słodycze. Rabaty sięgają od kilku do ponad 20 proc. w zależności od stawki VAT obowiązującej dla danego produktu i obejmują w sumie ponad 9,5 tys. artykułów.

Ponad 92% spośród artykułów biorących udział w aktualnej odsłonie akcji będzie objętych największym rabatem o równowartości 23% podatku VAT. Będą to m.in. takie sprzęty jak laptopy, telewizory czy konsole, robot wielofunkcyjny Hoffen Chef Express, telefony, rowery czy nawet meble, a także środki do prania i większość słodyczy.

Podczas poprzedniej odsłony akcji, w piątek i sobotę 6-7 kwietnia, aż 55 proc. klientów Biedronki robiących zakupy w te dni, nabyło produkty objęte promocją „Piątek i sobota bez VAT”. Sieć odnotowała też kilkuprocentowy wzrost liczby osób odwiedzających jej sklepy względem wcześniejszych analogicznych okresów.

Akcja „Piątek i sobota bez VAT” obowiązuje w każdym z 2823 sklepów sieci Biedronka zlokalizowanych w ponad 1000 miejscowości w całej Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane