Biedronka inwestuje w linię produktów „kcalculation – licz kalorie!”

Autor: www.dlahandlu.pl 17 lutego 2016 11:48

Biedronka rozszerza asortyment produktów „kcalculation – licz kalorie!” opracowywanych wspólnie z Instytutem Żywności i Żywienia o zupy pod marką Vital fresh.

W ofercie Biedronki dostępne są 4 rodzaje zup kremów: marchewkowo-dyniowa, szparagowa, krem z ciecierzycy i krem warzywny oraz zupa farmerska, przygotowana na bazie warzyw strączkowych z dodatkiem ziaren zbóż: jęczmienia perłowego i orkiszu.

Dzięki czytelnym etykietom z wyraźnie zaznaczoną liczbą kilokalorii klient kupujący produkty z linii „kcalculation – licz kalorie!” z łatwością policzy wartość kaloryczną spożywanych przez siebie posiłków. Porcja zupy Vital fresh marchewkowo-dyniowej dostarcza ok. 196 kcal, szparagowej – 184 kcal, kremu z ciecierzycy – 268 kcal, kremu z warzyw – 152 kcal, a farmerskiej z dodatkiem warzyw strączkowych i ziaren zbóż – 304 kcal.

Linia produktów została przygotowana we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia. Zgodnie
z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia, sieć udoskonala skład produktów marki własnej w celu poprawy ich wartości odżywczej. W 2015 roku w ten sposób ulepszono skład 45 produktów będących w stałej ofercie sieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • artmetic ekonsulting 2016-02-17 23:58:12

  Zdrowa żywność, dodatki do żywności, aplikacja mobilna:  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  2,97

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane