PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka korzysta z usług Luxmedu przy programie badań profilaktycznych

Autor: pr 7 marca 2016 13:19

W tym roku firma Jeronimo Martins Polska zdecydowała się na poszerzenie pakietu bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich oferowanych w ramach programu „Razem zadbajmy o zdrowie”. Jak podaje biuro prasowe JM w 2015 roku w ramach programu zrealizowano ponad 17 000 badań. Skorzystało z nich blisko 4,5 tys. osób zatrudnionych w firmie. W tym roku świadczenia realizowane są we współpracy z firmą Luxmed, co zapewnia szeroki dostęp do placówek medycznych w całym kraju. Firma nie udziela informacji o kosztach programu.

Do skorzystania z pakietu bezpłatnych świadczeń w terminie od 8 marca do 30 czerwca 2016 r. zaproszonych zostało ponad 55 000 pracowników. 

Program profilaktyki zdrowotnej „Razem zadbajmy o zdrowie” umożliwia pracownikom Jeronimo Martins Polska bezpłatne skorzystanie ze specjalistycznych badań i konsultacji, pozwalających na zapobieganie i wczesne wykrycie chorób.

W efekcie, kobiety mogą skorzystać z wizyty u internisty, okulisty, stomatologa lub dodatkowo dermatologa albo dietetyka. Mają też możliwość konsultacji z ginekologiem z pobraniem cytologii. Badania dla nich obejmują mammografię lub USG piersi lub USG ginekologiczne. Panie mogą także wykonać podstawowe badania krwi (morfologię i OB) oraz w ramach tegorocznych nowości – dokonać szczegółowego pomiaru hormonów tarczycy (TSH, FT3 i FT4).

Mężczyźni mogą odbyć dwie wizyty do wyboru u: internisty, okulisty, stomatologa, dermatologa albo dietetyka oraz wykonać badania USG jamy brzusznej i EKG spoczynkowe, a także przeprowadzić kompleksowe badania analityczne, obejmujące morfologię krwi i OB, glukozę, lipidogram oraz badanie ogólne moczu. Nowością dla panów jest możliwość skontrolowania poziomu transaminazy (GPT/ALT), związanej z pracą wątroby oraz kreatyniny, wpływającej na funkcjonowanie nerek.

Program „Razem zadbajmy o zdrowie” realizowany jest od 2005 roku.

Ponieważ rynek pracy staje się coraz bardziej wymagający dla pracodawców, Biedronka stara się zatrzymać obecnych i przyciągnąć nowych pracowników także pozapłacowymi elementami związanymi z etatem, m.in. pakietem badań profilaktycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • robol 2016-03-07 17:56:13

    Jesna. Wielka sciema

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane