PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka ma ponad 170 sklepów tax free

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2016 09:53

Biedronka ma ponad 170 sklepów tax free fot. shutterstock

Od początku grudnia 2014 r. obcokrajowcy spoza Unii Europejskiej mogą skorzystać z możliwości zwrotu podatku VAT za zakupy dokonane w sklepach sieci Biedronka. Wybrane placówki, w których dostępna jest ta usługa są specjalnie oznakowane (naklejka z logo Tax Free na drzwiach wejściowych). Obecnie takich sklepów Biedronka jest ponad 170 - poinformowało nas biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Sklepy są zlokalizowane w województwach przygranicznych (podlaskim, lubelskim, pomorskim, podkarpackim, warmińsko-mazurskim), ale także w wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim.

Klient chcący skorzystać z usługi „Tax free”, po zakupie za minimalną kwotę 300 zł w sieci sklepów Biedronka, powinien poprosić personel placówki o wystawienie specjalnego formularza. Na jego podstawie po przekroczeniu granicy Unii Europejskiej może ubiegać się o zwrot podatku VAT w specjalnym punkcie refundacyjnym. W sklepie klient otrzymuje także ulotkę informacyjną m.in. z wykazem miejsc, gdzie taka usługa jest świadczona - informuje biuro prasowe JMP.

Sieć nie prowadzi szczegółowych analiz dotyczących narodowości osób, które dokonują zakupów w jej placówkach.

Biedronka w Polsce ponad 2650 sklepów w ponad 1000 miejscowości.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Kibic 2016-07-01 00:02:51

    Wszyscy wspolpracujacy z jeronimo martins powinni im osobiscie w rozmowie gratulowac zwyciestwa ICH druzyny narodowej nad reprezentacja Polski. Sukces. Gdatulujcie im

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane