PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka na ŚDM: Sklepy całodobowe, płatności w euro, oferta dla pielgrzymów

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lipca 2016 11:03

Z okazji Światowych Dni Młodzieży,wybrane sklepy Biedronka w Krakowie będą czynne w tym okresie przez całą dobę. W placówkach sieci w aglomeracji krakowskiej będzie można płacić również w euro. Biedronka przygotowała także specjalną ofertę dla turystów, w której znajdą się m.in. produkty regionalne i okazjonalne.

Od 25 lipca 10 krakowskich sklepów Biedronka będzie otwartych przez całą dobę, a w weekend, czyli od 29 do 31 lipca, do ciągłej dyspozycji klientów będzie 20 placówek sieci. Dodatkowo w namiotach rozstawionych przy 3 sklepach będzie prowadzona sprzedaż napojów. Osoby robiące zakupy w tych dniach w placówkach sieci w Krakowie otrzymają mapę miasta z zaznaczonymi sklepami Biedronka i godzinami ich otwarcia.

- Światowe Dni Młodzieży to także okazja do zaprezentowania ich uczestnikom polskich i lokalnych produktów. W krakowskich sklepach sieci dostępne będą m.in. produkty regionalne, typowe dla południa Polski: w tym np. szynka swojska sądecka czy bryndza sądecka. Pielgrzymom Biedronka proponuje także świece i lampiony z logo Światowych Dni Młodzieży, które będą prezentowane na specjalnych ekspozycjach. We współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej oferowana będzie również naturalna woda mineralna „Źródło" – część dochodu z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na projekty prowadzone przez archidiecezję, m.in. na ukończenie budowy domu Campus Misericordiae dla osób niepełnosprawnych i seniorów w Brzegach - opisuje sieć.

Tegoroczne uroczystości w Krakowie to XXXI edycja Światowych Dni Młodzieży. Organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział nawet 1,5 mln uczestników z ponad 180 krajów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • PIELGRZYM 2016-07-19 14:35:15

  To skandal że portugalska siec sklepów będzie robiła interesy na ŚDM.

  W Krakowie są Polskie sklepy tylko widzę że z Nimi nikt nie chce rozmawiać.

  A przykład wody "żródło" to już przechodzi wszelkie pojęcie,

  pewnie Kuria dostanie po groszu a propagowac będzie z ambony jako wodę uświęconą !!!!!!!

  W JAKIM KRAJU MY ŻYJEMY

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,83

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane