Biedronka nie otworzy sklepu w centrum Warszawy

Autor: gazeta.pl 16 lipca 2012 08:56

W kwietniu właściciel Biedronki wygrał przetarg na lokal w centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej. Firma przystąpiła jednak do przetargu, nie znając parametrów lokalu i teraz zmuszona została do odstąpienia od umowy najmu - podaje gazeta.pl.

Jak wyjaśniają przedstawiciele biura prasowego, powodem było to, że po szczegółowym zapoznaniu się z parametrami tego lokalu uznano, że nie jest on w pełni dostosowany do wymagań operacyjnych Biedronki. Firma Jeronimo Martins Polska tłumaczy, że trudno było w pełni oszacować te parametry na etapie przetargu również z uwagi na tempo, w którym do niego przystąpiono.

Przypomnijmy: sklep portugalskiej sieci Biedronka miał powstać w pobliżu pl. Konstytucji przy ulicy Marszałkowskiej w centrum Warszawy. Biedronka miała urządzić się w dawnej restauracji Szanghaj. Do przetargu na lokal przystąpiło pięć podmiotów, ale najlepsza ofertę złożyła spółka Jeronimo Martins Dystrybucja - właściciel sieci Biedronka. Firma zaoferowała nam prawie 85 tys. zł miesięcznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane