Biedronka otwiera sklep tymczasowy w Mielnie

Autor: gk24.pl 25 czerwca 2014 09:48

W centrum Mielna, przy głównej ulicy, właściciel sieci Biedronka stawia tymczasowy, potężny sklep, który za 120 dni będzie musiał rozebrać - podaje gk24.pl.

O tym, że to Jeronimo Martins Polska od prywatnego właściciela kupuje działkę po dawnym ośrodku Jantar w Mielnie i chce w tym miejscu stawiać Biedronkę - serwis gk24.pl informował kilka miesięcy temu. Firma uzyskała warunki zabudowy w gminie. Miała stawiać ładny, stylowy obiekt, w żaden sposób nieprzypominający typowego blaszaka. Jednak w kwietniu Henryk Bieńkowski, sekretarz gminy Mielno, poinformował, że z przyczyn niezależnych od gminy właściciel Biedronki nie zdąży wybudować sklepu na ten sezon letni.

Jak się okazuje, Jeronimo Martins Polska, która nie chciała rezygnować z sezonowych zysków, znalazła sposób na to, by to lato w Mielnie nie było dla niej stracone - do starostwa zgłoszono budowę handlowego obiektu tymczasowego.

Przy mieleńskiej tymczasowej Biedronce powstały też miejsca parkingowe, z których od września do czerwca będzie można korzystać bezpłatnie przez całą dobę. Natomiast od lipca do końca sierpnia bezpłatny postój obowiązywać będzie tylko przez pierwszą godzinę. Na taki warunek zgodzili się radni gminy Mielno, oddając firmie Jeronimo Martins Polska w 30-letnie użytkowanie działki przyległe do tej po Jantarze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane