PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka po 8 miesiącach działania reklamuje jeden ze sklepów jako "nowy"

ASM 16 marca 2015 10:24

Na warszawskim Muranowie pojawiło się co najmniej kilkanaście dużych bilbordów informujących o powstaniu nowego sklepu Biedronka w tej okolicy. Chodzi o pracówkę przy ul. Nowolipie 7a, na parterze apartamentowca Casa del Arte Murano. Sklep działa jednak w tym miejscu od wakacji 2014 roku, czyli od ponad 8 miesięcy.

W najbliższej okolicy działa osiem sklepów Biedronka, w tym trzy przy sklepy przy ul. Grzybowskiej, przy Al. Solidarności, przy ul. Krochmalnej, przy ul. Dubois oraz przy ul. Bonifraterskiej, w miejscu delikatesów MiniEuropa. Dodatkowo Biedronka aranżuje lokal po kinie Femina, także przy Al. Solidarności.

Casa del Arte Murano przy ul. Nowolipie 7a to kameralny budynek z apartamentami mieszkalnymi, oferowanymi przez dewelopera w cenie ok. 14 tys. zł za mkw. 

Anlityk Kamil Szlaga zauważa, że są takie obszary, gdzie w stosunkowo niedużej odległości działa kilka sklepów Biedronki. Powoduje to automatyczną kanibalizację. Przybrała ona nieoczekiwanych rozmiarów i obecnie tak naprawdę nie wiadomo jaka jest jej skala. - Można się spodziewać weryfikacji sieci sklepów pod kątem kanibalizacji, a tym samym Biedronka może zwolnić dość dużą liczbę lokalizacji - zaznacza analityk.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wioletta 2015-03-20 14:53:51

  Może nie jest za późno, może uda się odbudować cały handel i producentów, tylko trzeba chcieć i trzeba postawić "mur zaporowy" dla obcego kapitału. Trzeba szukać rozwiązań jak, nie czy, tą ekspansję wyhamować bo w przeciwnym wypadku będziemy tylko najemnikami we własnym kraju. Decydenci na wszystkich szczeblach powinni to w końcu zrozumieć. Pisanie o faktach nie ma sensu, bo wszyscy to widzą i wiedzą, należy zacząć myśleć oraz pisać jak to zatrzymać aby całkowicie nie poddać się okupacji ekonomicznej. Decydenci opamiętajcie się, prowadzicie poprzez swoje decyzje do eliminacji Polskich przedsiębiorców, małych średnich i dużych.!!! Co zostanie Polakom jak tak dalej będziecie robili - niewolnicza praca u siebie lub w innych krajach za trochę lepsze pieniądze. A co za tym idzie, ubóstwo zamiast lepszego bytu dla wszystkich.!!!

 • antybiedra 2015-03-16 14:34:10

  My Polacy tak mamy,że życzymy biedronce,aby zeżarła się nawzajem,a wtedy wróci do łask polski handel!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,53

 • Min

  2,59

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane