Biedronka podczas Euro2012 wydłuży pracę części sklepów

www.portalspozywczy.pl 7 czerwca 2012 17:02

W czasie zbliżających się mistrzostw w piłce nożnej większość sklepów sieci Biedronka będzie pracować w normalnych godzinach, będą jednak placówki, które ze względu na lokalizacje mogą pracować dłużej. Można podejrzewać, że chodzi o wybrane sklepy m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, czy Gdańsku, a także innych miastach gdzie będą działały tzw. Strefy Kibica.

- Ze względu na potrzeby klientów bierzemy również pod uwagę możliwość przedłużenia godzin pracy placówek, znajdujących się w pobliżu Stref Kibica - mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych Jeronimo Martins Dystrybucja SA.

Przedstawiciele sieci nie chcą zdradzić jaka liczba z ponad 1900 placówek Biedronki w Polsce może przedłużyć godziny pracy.

Na czas zawodów Biedronka wprowadziła także w wybranych sklepach możliwość płacenia za zakupy walutą euro. To ma ułatwić robienie sprawunków zagranicznym klientom.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • WIERNY KIBIC 2012-06-08 16:33:44

  A co z pracownikami Biedronki ? wydłuża się czas pracy a nie myśli się o pracownikach ,którzy także chcieliby kibicować i cieszyć się EURO

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,99

 • Śr

  2,87

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane