Biedronka potwierdza: W niektórych lokalizacjach brakuje jaj

Autor: warszawawpigulce.pl 25 października 2017 11:18

Biedronka potwierdza: W niektórych lokalizacjach brakuje jaj Fot. Shutterstock.com

Portal Warszawawpigulce.pl zapytał sklepy o dostępność jaj. Biedronka potwierdziła, że dostępność produktu w niektórych lokalizacja jest ograniczona.

– Ostatnie dni przynoszą dynamiczne zmiany na rynku jaj w Polsce, w związku z czym w wybranych lokalizacjach z liczącej ok. 2750 sklepów sieci Biedronka mogą występować czasowe ograniczenia dostępności tego produktu – odpowiedziało biuro prasowe Jeronimo Martins. Jednocześnie sieć potwierdza, że w znacznej większości placówek jajka są dostępne w sprzedaży

Sieć podejmuje wysiłki, które przywrócą płynność dostaw. – (...) na bieżąco monitorujemy stan zapasów i wspólnie z dostawcami podejmujemy działania, mające na celu zapewnienie pełnej dostępności jaj we wszystkich sklepach Biedronka – dodają przedstawicie firmy.

 

Więcej na warszawawpigulce.pl

Czytaj także: Popyt na jaja z Polski powoduje wzrost cen

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • tutturu 2017-10-25 19:14:10

    Mydlenie oczu, że Biedrona wspólnie z dostawcami podejmuje dziłąnia itp, itd....Nie chcieli zgodzić się na podniesienie ceny więc dostawcy wstrzymali dostawy. Sama sobie Biedra winna. Jeśli można sprzedać jaja gdzie indziej lub za granicą za 45 groszy, to czemu oddawać do Biedronki za 30 gr?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane