Biedronka przyciąga ofertą dla koneserów literatury

dlahandlu.pl 29 września 2017 10:21

1 października br. poznamy zwycięzcę konkursu literackiego Nike 2017, a dzień później do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka trafią wybrane książki autorów nominowanych do tegorocznej edycji konkursu.

Biedronka wprowadza do oferty książki nominowane do nagrody Nike od 2014 roku. W tym roku sieć proponuje m.in. 3 książki finalistów tegorocznej edycji konkursu: esej „Dwanaście srok za ogon” Stanisława Łubieńskiego”, powieść „Serce” Radki Franczak i reportaż „Żeby nie było śladów” Cezarego Łazarewicza. W ofercie znajdą się także: reportaże „Wykluczeni” Artura Domosławskiego i „Skucha” Jacka Hugo-Badera, poemat „Danke” Dominiki Dymińskiej i powieść „Ślady” Jakuba Małeckiego.

Wszystkie tytuły dostępne będą w cenie 24,99 zł/szt.

Od 2009 roku sieć Biedronka prowadzi regularną sprzedaż książek. W sklepach powstała wówczas strefa Rozrywki, do której co tydzień, trafia specjalnie wyselekcjonowana oferta tytułów – od najświeższych bestsellerów po klasyki literatury polskiej i światowej.

Sieć Biedronka podejmuje wiele działań, by popularyzować czytelnictwo wśród Polaków, jak chociażby organizując od 2015 roku konkurs „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”, którego równoległym celem jest promocja utalentowanych debiutujących pisarzy i ilustratorów. Biedronka angażuje się także w ogólnopolskie wydarzenia promujące czytelnictwo, m.in. projekt „Książka na św. Jana”, zainicjowany przez Press Club Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane