PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka realizuje plan otwarcia 100 sklepów rocznie

Autor: PAP 17 września 2015 21:39

Pedro Pereira da Silva, COO Grupy Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka poinformował, że wydatki inwestycyjne w Biedronce wyniosły w pierwszym półroczu tego roku 98 mln euro.

Podtrzymujemy nasze plany rozwojowe i - jak już informowaliśmy - w latach 2015-17 zamierzamy otworzyć 300 sklepów i ten plan jest realizowany. Skupiamy się na selektywnej ekspansji w tych lokalizacjach, w których klienci chętnie chcieliby mieć w pobliżu Biedronkę, a nas tam dotąd jeszcze nie było. Dużą część nakładów inwestycyjnych pochłonie również stały rozwój istniejącej sieci oraz modernizacja sklepów - powiedział Pedro Pereira da Silva, COO Grupy Jeronimo Martins.

Sieć Biedronka działa na polskim rynku od 20 lat. Posiada ponad 2600 sklepów. Od początku obecności na polskim rynku Grupa Jeronimo Martins zainwestowała ponad 11 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Klil 2015-09-21 09:02:24

    Co się stało ,że dzisiejszy dh.pl tak gloryfikuje Biedrę?A zapowiedź 300 kolejnych sklepów to chyba efekt zniknięcia /kolejny skandal w Sejmie/ zapisu w procedowanej ustawie o zagospodarowaniu przestrzennym o regulacji uruchamiania sklepów powyżej 400m uzależnionych od decyzji lokalnego samorządu.Czyżby Silva, KTÓRY MA WYKUPIONYCH WIELE DZIAŁEK przez JM miał w tym udział?To tylko taka refleksja,ale warto się nad tym zastanowić.Na szczęście znikający zapis został zauważony i miejmy nadzieję ,że zostanie przywrócony przez Senat do projektu ustawy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane