Biedronka rusza ze sprzedaż książki kucharskiej

Autor: dlahandlu.pl 14 listopada 2017 09:33

Książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” sprzedawana będzie w dniach 13-19 listopada w cenie 9,99 zł/szt. po zrobieniu jednorazowych zakupów na kwotę 99 zł z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”, zgodnie z regulaminem akcji.

W książce do przyrządzenia dań używane są powszechnie dostępne, niewyszukane produkty, a przepisy prezentowane są w przystępny sposób - „krok po kroku”. Receptury są opatrzone adnotacją: „Zdrowiej, bo”, dzięki czemu czytelnik może sprawdzić, dlaczego jest ono lżejsze lub lepiej zbilansowane. Ciekawostką są też dania zaprezentowane w jarskiej wersji, np. flaki z boczniaków.

Książkę „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” otwiera rozdział z kuchennymi poradami dotyczącymi technik krojenia, miar i wag czy innych metod, dzięki którym gotowanie stanie się łatwiejsze. Następnie czytelnik może zapoznać się z podstawami kuchni polskiej, takimi jak: domowy twaróg, majonez czy zakwas. Zaprezentowano również pomysły na śniadania – zarówno klasykę z jaj, jak i pasty do kanapek. W kolejnym rozdziale przedstawiono przystawki, zupy, dania jarskie, mięsne, ciasta i desery oraz kompoty i syropy.
Wszystkie przepisy zawarte w książce „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” zostały skonsultowane z dyplomowanym dietetykiem, a dodatkowych konsultacji merytorycznych dokonali eksperci z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Książka została zilustrowana przez polską malarkę i ilustratorkę - Jagnę Wróblewską.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane