PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka: Rygorystycznie podchodzimy do asortymentu mięs i wędlin

Autor: www.dlahandlu.pl 19 marca 2012 09:41

Klienci sieci Biedronka, którzy kupują w naszych sklepach mięso, wyroby mięsne i wędliny mogą mieć pewność, że otrzymają produkty najwyższej jakości: są dostarczane przez znanych i cenionych producentów oraz podlegają rygorystycznemu systemowi kontroli na każdym etapie produkcji i dystrybucji - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl Sylwia Krzyżycka, dyrektor działu kontroli jakości Jeronimo Martins Dystrybucja.

- Wiele z tych produktów oferujemy więc w wygodnych opakowaniach, porcjowane i przygotowane do spożycia lub dalszej obróbki. Kupując np. pakowane wędliny, dzięki etykiecie otrzymujemy komplet informacji o produkcie i obróbce, jakiej został poddany. Na opakowaniu, oprócz terminu przydatności do spożycia znajduje się pełna informacja o składzie i wartościach odżywczych. Ponadto na etykietach znajdują się informacje na temat dozwolonych substancji dodatkowych, które zastosowano w produkcie. Sieć Biedronka od kilku lat pracuje nad tym, by obniżać lub całkowicie usuwać z oferowanych produktów takie substancje, jak sztuczne aromaty, sztuczne barwniki, sól i tłuszcze. Stosujemy także technologie pakowania, które pozwalają całkowicie zrezygnować z konserwantów. Należy jednocześnie pamiętać, że nie za każdym składnikiem oznaczonym kodem „E", kryją się substancje konserwujące lub barwniki - mowi Sylwia Krzyżycka.

- Produkty pakowane możemy bezpiecznie przechowywać w lodówce dłużej, niż mięso kupowane luzem. Dzięki specjalnym technologiom, jak np. pakowanie próżniowe, lub też MAP, czyli przechowywanie w odpowiednio modyfikowanej atmosferze, które chronią produkt przed zanieczyszczeniami z powietrza, mięso dłużej zachowuje świeżość. Co bardzo ważne, opakowanie zwiększa także bezpieczeństwo konsumenta, eliminując ryzyko przypadkowego zanieczyszczenia lub mikrobiologicznego zakażenia mięsa na całej drodze dystrybucji od producenta do konsumenta - wyjaśnia dyrektor działu kontroli jakości Jeronimo Martins Dystrybucja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • magrys.wirtold 2012-07-20 01:49:43

  Proszę żeby Pani z Biedrony sięleczyła na autyzm albo pomroczność jasną.

  {olegniecie Biedrony wyrzucając komplementarki jak np . netto.

  Wioskopwo dzialacie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane