PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka, Tesco i Lidl najczęściej wybieranymi sklepami na świąteczne zakupy

Autor: Marketing Przy Kawie/Programu Jakość Obsługi 14 grudnia 2011 09:02

Najczęściej wybieranymi sklepami przed Bożym Narodzeniem są: Biedronka, Media Markt, Sephora i Rossmann - wynika z najnowszego badania Programu Jakość Obsługi.

W badaniu 6800 konsumentów z całej Polski wskazało, kiedy i w jakich sieciach sklepów zrobi świąteczne zakupy. Konsumenci zapytani zostali także o to, które sieci sklepów wybiorą na świąteczne zakupy spożywcze, gdzie kupią sprzęt RTV/AGD, komputery oraz kosmetyki i perfumy. Każdy respondent mógł wskazać dowolną liczbę sklepów, w której zamierza zrobić takie zakupy.

Zdecydowana większość badanych wskazała sieć sklepów Biedronka jako tę, w której planuje zaopatrzenie się w produkty spożywcze. Są to zarówno konsumenci z mniejszych miejscowości, jak ze i średnich i największych miast.Zakupy w Biedronce zrobi aż 73% ankietowanych z miejscowości do 50 tys. mieszkańców oraz ponad połowa tych z największych miast.

Drugie miejsce w przedświątecznym rankingu zajęły hipermarkety Tesco.Na trzecim miejscu znalazły się sklepy Lidl, najchętniej wybierane przez ankietowanych z miast średniej wielkości.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2011-12-14 16:51:15

  Tesco jest DROGIE!!!! W tym roku nie zrobiłam tam zakupów. Dla przykładu cebula w Lewiatanie 85 gr a w Tesco prawie 2zł za kg. Margaryna Palma z murzynkiem za 2 szt. 4zł , czyli 2zł za kostkę . Ja kupiłam kilka w Lewiatanie po promocyjnej cenie po 1,69 za kostkę tej samej . Mąka tortowa "Szczepanki"w Tesco po 1,59 co najmniej za kg , w Lewiatanie 1,29 za tę sama mąkę.Ale inne rzeczy w Lewiatanie są bardzo drogie , szczególnie mięso i wędliny. Nawiązałam kontakt z panią z targu , na telefon przywiozą mi do domu rozebraną półtuszę świnki o wiele wiele taniej .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane