PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy

Autor: Gazeta.pl 23 stycznia 2014 10:37

U zbiegu ul. Mostowej i Starego Rynku wyrośnie kompleks składający się z trzech odrębnych budynków. Na pierwszym piętrze największego z nich znajdzie się dyskont Biedronka - czytamy w gazeta.pl.

Adam Sowa, największy bydgoski cukiernik, buduje nowy obiekt w miejscu dawnej Kaskady. Będzie też drugi, mniejszy - od strony ul. Krętej. Trzecia część powstanie na narożniku przy ul. Grodzkiej, zostanie doklejona do kamienicy, w której dziś znajdują się restauracja Sowa i klub Soda.

Biedronka zajmie pierwsze piętro w głównym, czteropiętrowym budynku z elewacją z kamienia, blachy i szklanych fasad. Okna dyskontu będą wychodzić na Stary Rynek i ulicę Mostową. Biznes Sowy z Biedronką od początku wywołał wiele kontrowersji. 

Bydgoska Biedronka nie będzie pierwsza w ścisłym centrum miasta. Sieć otworzyła już kilka swych sklepów w kontrowersyjnych miejscach. Ostatecznie wkomponowały się one w otoczenie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ... 2014-01-23 16:23:40

    I tym sposobem prestiżowa lokalizacja przestała być prestiżowa...

  • PK 2014-01-23 16:21:09

    Takie piękne miasto, niedawno je pierwszy raz w życiu odwiedziłem i byłem pod wrażeniem właśnie starówki.    Szkoda. Niemcy turyści przyjadą i powiedzą, "co ta sfołocz, z tym zrobiła? (badziewny) dyskont na naszej pięknej starówce...".

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane