PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka w związku z majowym protestem udzieliła nagany kilkunastu pracownikom

www.portalspozywczy.pl 18 maja 2017 13:45

Biedronka w związku z majowym protestem udzieliła nagany kilkunastu pracownikom fot. materiały prasowe

2 maja br. w kilku sieciach handlowych odbyły się protesty części pracowników. Pracownicy postulowali za wyższymi pensjami i lepszymi warunkami pracy. Jedną z sieci, w której odbyły się protesty, była sieć sklepów Biedronka. Jak komentuje protest firma Jeronimo Martins, właściciel Biedronki? - 2 maja w sklepach naszej sieci nie zaobserwowaliśmy utrudnień w robieniu zakupów - informuje serwis portalspozywczy.pl firma Jeronimo Martins.

- Wśród kilkudziesięciu tysięcy osób pracujących tego dnia zanotowaliśmy zaledwie kilkanaście przypadków osób, które odmówiły należytego wykonywania obowiązków służbowych. Pracownikom tym udzieliliśmy nagany - informuje serwis portalspozywczy.pl firma Jeronimo Martins.

- Chcielibyśmy jednocześnie podkreślić, że kroki te podjęliśmy wyłącznie wobec pracowników, którzy w istotny sposób naruszyli regulamin pracy (np. odmawiając obsługi klientów) - dodaje Jeronimo Martins.

- Szanujemy prawo do wyrażania swojego stanowiska przez pracowników, ale powinno się to odbywać zgodnie z prawem, które reguluje zarówno obowiązki pracodawców i pracowników, jak i zasady prowadzenia sporów - tłumaczy właściciel Biedronki.

Całość: portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane