Biedronka włącza się w obchody Światowych Dni Młodzieży

Autor: pr 18 lipca 2016 12:53

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą sięw Krakowie w dniach 26 – 31 lipca br., Biedronka została partnerem Centrum Prasowego, organizowanego przez Polską Agencję Prasową dla ponad 5,5 tys. dziennikarzy. Firma wspiera również wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej, uczestniczących w zabezpieczeniu medycznym uroczystości.

Centrum Prasowe PAP będzie zlokalizowane na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Może z niego skorzystać nawet 5600 akredytowanych dziennikarzy i fotoreporterów z ponad 80 krajów. Na potrzeby dziennikarzy relacjonujących wydarzenie, Biedronka przygotowała stoiska cateringowe z napojami i przekąskami oraz specjalną strefę relaksu, gdzie będą oni mogli odpocząć na świeżym powietrzu podczas przerw w pracy. Goście będą mieć okazję zapoznać się z ofertą sieci, a także dowiedzieć się o prowadzonych przez nią działaniach społecznych. Dzięki partnerstwu z PAP Biedronka będzie również promować polskich producentów, którzy dostarczają ok. 90% produktów spożywczych dostępnych w ofercie sklepów.

Podczas Światowych Dni Młodzieży Biedronka będzie wspierać także kilkuset ratowników i wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Pracownik 2016-07-18 14:45:51

  Fundują przekąski i napoje? Pracownicy biedry jedzą w biegu lub wcale, bo mają tyle obowiązków. Niech zatrudniają więcej ludzi do sklepów a nie biorą się za akcje charytatywne żeby świat wiedział jacy są wspaniali.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,26

 • Śr

  4,36

 • Min

  3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane