PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka wstrzymuje dostawy bakalii z Atlanta Poland

Autor: www.dlahandlu.pl 17 czerwca 2016 09:27

Biedronka wstrzymuje dostawy bakalii z Atlanta Poland for. shutterstock

Sieć Biedronka wstrzymała dostawy bakalii produkowanych w zakładach firmy Atlanta Poland. Powodem decyzji Jeronimo Martins Polska są nieprawidłowości, sprzeczne z polityką spółki, stwierdzone podczas audytu przeprowadzonego w Atlanta Poland. Producent został zobowiązany do przedstawienia działań korygujących.

Obroty Atlanta Poland z Jeronimo Martins Polska w okresie ostatnich 12 miesięcy stanowiły 24% wartości całkowitych przychodów ze sprzedaży spółki. W związku z powyższym, wstrzymanie współpracy z Jeronimo będzie miało wpływ na wyniki finansowe producenta.

-Jednocześnie Zarząd Atlanta Poland informuje, iż w ciągu roku w spółce odbywa się kilkanaście audytów i kontroli, dokonywanych przez renomowane jednostki certyfikujące, służby państwowe: Graniczną Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych a przede wszystkim partnerów handlowych spółki, którymi są między innymi największe przedsiębiorstwa krajowe działające w branży spożywczej, jak i duże międzynarodowe koncerny. Audyt przeprowadzony przez Jeronimo Martins Polska S.A. jest jedynym w ponad 25 letniej historii Atlanta Poland, którego wynik jest niekorzystny dla spółki - wyjaśnia producent bakalii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • KP 2016-06-18 13:10:06

  Wytworzyła się zasada wśród importerów: wszystko co ładniejszy towar czyli paczkowanie własne a co gorszej jakości to do małych firm. Ponadto te gorsze sprzedają za wyższą cenę niż ten lepszy towar zapaczkowany dla sieci.

 • anonimus 2016-06-17 22:04:17

  jeśli jest prawdą to co piszesz gościu z 21.43 no to sorry ale komunikat idzie w świat i ja bym nic od nich nie kupił. Mario kupiłbyś swojej rodzinie i klientom produkty Atlanty wiedząc że nie są dobre??? i patrzyłbyś na to czy to Polskie czy nie? Ja nie..

 • nie polecam pracy w atlan 2016-06-17 21:43:43

  Pracowałam w kontroli jakości w tej firmie - w Atlancie - i możecie mi wierzyć, że dział jakości nie panuje nad jakością bakalii, bo laborantki kontrolujące jakość zmieniaja się tam zbyt często, Atl za mało płaci dziewczynom w labie, nie wspominając o tym, że produkcja naookrągło ma awarie i ich nie zgłasza, udaje, że się nic nie dzieje - fistaszek się spali - co tam, wymiesza się  laborantka pisze w zeszycie dostaw "nie jakość biedronki" a czarownica kierowniczka - wysyła dostawę na Biedrę, jaki żal - i co? mają tego skutkiZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane