PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Biedronka wycofuje się z projektu kawiarni Kropka Relaks

Autor: Puls Biznesu 8 czerwca 2015 09:21

Biedronka wycofuje się z projektu kawiarni Kropka Relaks fot. karierawjm.pl

- Od początku czerwca drzwi kilku kawiarni Kropka Relaks, uruchomionych i prowadzonych przez portugalskiego giganta handlowego Jeronimo Martins, zamknięte są przed klientami na trzy spusty. W środku pracownicy pakują sprzęt do tekturowych pudeł. Rozpoczęty w 2011 r. projekt „dobiegł końca” - informuje Puls Biznesu.

Zakończyliśmy test projektu kawiarni Kropka Relaks. W jego ramach do tej pory działało łącznie pięć kawiarni, zlokalizowanych w Warszawie oraz w Sochaczewie, które od 1 czerwca są nieczynne. W przypadku punktów Kropka Relaks, które funkcjonowały w obrębie sklepów Biedronka, przestrzeń pozostała po kawiarniach zagospodarowana zostanie na potrzeby istniejących placówek naszej sieci. Wszyscy pracownicy dotychczas zatrudnieni w kawiarniach otrzymali propozycję pracy w sklepach Biedronka — informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Przedstawiciele spółki dodają, że „decyzja o zakończeniu testu została podjęta w związku z upływem okresu założonego dla weryfikacji efektywności tego formatu”. Można więc założyć, że format efektywny nie był.

Więcej czytaj w Pulsie Biznesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • xyz 2015-06-11 20:13:11

  Wszyscy pracownicy dotychczas zatrudnieni w kawiarniach otrzymali propozycję pracy w sklepach Biedronka — informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.  Bardzo ciekawe, bo masowo zamierzają zwalniać kasjerów. W Gdańsku tylko w jednym okręgu 70 kasjerów do zwolnienia.

 • Astro 2015-06-10 10:01:18

  Kto wie... - może propozycję pracy w Biedronce otrzymają niedługo pisarze i inni autorzy sprzedawanych w tej sieci książek. Oby tak dalej...

 • Miki 2015-06-09 17:38:53

  Swoją drogą ciekawe - cztery lata testów, a niewielu słyszało o takim projekcie ... No to jak to miało zacząć pracować na siebie, skoro taka cisza w eterze była aż do zamknięcia?!  @Kondzio - Oni niczym nie pogardzą. W Portugalii mają zakłady produkujące żywność, lodziarnie, kawiarnie, są wyłącznym dystrybutorem wielu znanych marek produktowych ... generalnie mają chyba połowę albo więcej całego portugalskiego rynku. Ostatnio były informacje, że chcą mieć swoje mleczarnie i zakłady produkujące mięso wołowe ... Mają kapitał, mają możliwości :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,70

 • Śr

  5,21

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane