Biedronka wyróżniona przez Centrum Badań Jakości

Autor: dlahandlu.pl/pr 31 stycznia 2011 09:56

Biedronka została wyróżniona tytułem: „Lider 2009 w grupie badań żywności" przez Centrum Badań Jakości, które świadczy usługi w zakresie badań procesów technologicznych oraz środowiska naturalnego.

Przedstawiciele CBJ podczas corocznych spotkań wyróżniają największe firmy, które aktywnie i systematycznie korzystają z pomocy specjalistów i ekspertów w dziedzinie badań jakości oferowanych produktów żywnościowych.
- Nawet po pomyślnym zakończeniu kontroli propozycji na produkt marki własnej, badania jakości są kontynuowane przez cały czas obecności produktu w naszej ofercie - mówi Justyna Czarnacka-Szymani, kierownik działu rozwoju jakości produktu w JMD.
Biedronka jest też największą w Polsce siecią handlową, której niezależna organizacja przyznała prestiżowy certyfikat ISO 22000.

Jak już pisaliśmy, w 2010 r. grupa Jeronimo Martins odnotowała 8,7 mld euro sprzedaży skonsolidowanej, czyli o 18,7 proc. więcej niż w 2009 r. W kategoriach like for like wzrost wyniósł 11,6 proc. Firma otworzyła w ubiegłym roku 197 sklepów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,78

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane