Biedronka wzorem Coca-Coli personalizuje produkty

Autor: www.dlahandlu.pl 17 listopada 2015 10:33

Biedronka wprowadziła na półki dedykowane opakowania świątecznych artykułów. Limitowana seria, w skład której wchodzą m.in. słodycze, herbaty, soki, ryby i makarony, będzie dostępna w sklepach sieci począwszy od 23 listopada br. w ramach dwóch folderów: „Więcej świątecznych prezentów” oraz „Więcej świątecznych przysmaków”.

Na świątecznych opakowaniach wybranych artykułów znalazły się świąteczne życzenia w jednej z sześciu dostępnych wersji: „Najsłodsze życzenia”, „Myślę o Tobie ciepło”, „Wszystkiego dobrego”, „Spełnienia marzeń”, „Dużo szczęścia” i „Z całego serca…”.

Specjalna linia produktów obejmuje takie artykuły jak: ryby (świeży karp czy filet z łososia), napój kompot z suszu czy barszczyk. W ofercie znajdą się też makarony: krajanka, wstęgi i łazanki. „Najsłodsze życzenia” będą towarzyszyć ciastkom – figurkom korzennym, choinkom z cynamonem z ciasta francuskiego, piernikowemu domkowi – czy czekoladowej bombonierze. Życzenia „Myślę o Tobie ciepło” wydrukowano na opakowaniu herbaty. Ofertę zamykają dekoracje: sopelki choinkowe, świece czy serwetki. Wszystkie produkty świąteczne będą dostępne w czerwonych opakowaniach, z życzeniami umieszczonymi na płatku śniegu na czarnym tle.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane