Biedronka z nową akcją lojalnościową wspierającą sprzedaż warzyw i owoców

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2017 14:11

Biedronka rozpoczęła akcję „Super Zwierzaki”, która ma zachęcić rodziców  do zakupu warzyw i owoców. Dodatkowo we współpracy z ZOO Wrocław sieć przygotowała specjalny quiz oraz konkurs, w którym do wygrania są m.in. 103 rodzinne wycieczki do ogrodów zoologicznych świata. Akcja potrwa od 20 marca do 30 kwietnia br. To kolejna aktywność realizowana w ramach programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Akcja „Super Zwierzaki” umożliwia zbieranie w specjalnym albumie kart z wizerunkami zwierząt z całego świata. Są wśród nich również te mieszkające w polskich ogrodach zoologicznych. Karty z „Super Zwierzakami” można otrzymać za zakup świeżych warzyw lub owoców – za wydane na ten cel min. 5 zł przyznawane są 4 karty ze zwierzakami. W albumie kolekcjonerskim dostępnym w sprzedaży znalazły się ciekawostki, zadania edukacyjne i przepisy na przekąski. Przygotowano także aplikację mobilną udostępnioną na stronie www.biedronka.pl/superzwierzaki. Po zeskanowaniu kart można poznać kolejne ciekawostki na temat zwierzaków, a także posłuchać wydawanych przez nie odgłosów.

Wspólnie z ZOO Wrocław Biedronka przygotowała również konkurs „Dzika przygoda” na projekt własnej karty z „Super Zwierzakiem”, kierowany do osób, które na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka” zgromadziły co najmniej 10 punktów.

Na zwycięzców czekają rodzinne wycieczki połączone ze zwiedzaniem ogrodów zoologicznych – 3 do RPA, 40 do Berlina i 60 do Wrocławia lub Warszawy, 5 zestawów fotograficznych oraz dodatkowe rabaty na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka”.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • MS 2017-03-21 22:43:40

    Szkoda, że nie rozliczyli z konsumentami jeszcze wszystkich zaległych "Świeżaków", a już startują kolejną akcję.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane