Biedronka z pozwoleniem na budowę centrum dystrybucyjnego. Zatrudnienie znajdzie ok. 300 osób

Autor: dlahandlu.pl 16 lipca 2014 10:23

Biedronka z pozwoleniem na budowę centrum dystrybucyjnego. Zatrudnienie znajdzie ok. 300 osób

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, otrzymało oficjalne pozwolenie na budowę nowego centrum dystrybucyjnego w Gorzowie. Uroczyste podpisanie dokumentu odbyło się 15 lipca w Urzędzie Miasta. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest we wrześniu tego roku.

Inwestycja Jeronimo Martins Polska stworzy około 300 miejsc pracy. Centrum dystrybucyjne sieci Biedronka powstanie na działce o powierzchni ponad 15 hektarów zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulicy Metalowców z ul. Szczecińską. Powierzchnia hali magazynowej wyniesie około 26 500 mkw. Na terenie centrum znajdą się m.in. myjnia TIR, stacja paliw oraz zbiornik na wody opadowe. Centrum zaopatrywać będzie około 200 sklepów sieci Biedronka w regionie.

Na zatrudnienie w nowym centrum dystrybucji będą mogli liczyć pracownicy na stanowiskach związanych m.in.: z logistyką, transportem (kierowcy) oraz operatorzy wózków widłowych. Rekrutacja prowadzona będzie na przełomie III i IV kwartału we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy. Oferty ukazywać się także będą na dedykowanej stronie karierawjm.pl oraz w lokalnej prasie.

Jeronimo Martins Polska posiada jeden z najnowocześniejszych systemów dystrybucji w Polsce, w skład którego wchodzi obecnie 14 centrów dystrybucyjnych. Każde z nich zaopatruje średnio ok. 170 sklepów.

Jak już pisaliśmy, firma kupiła grunt pod nowe centum od Agencji Nieruchomości Rolnych.

Jeronimo Martins Polska posiada ponad 2400 sklepów Biedronka i zatrudnia ponad 47 000 pracowników. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • atest 2014-07-19 23:45:34

  A ilu pracowników straciło pracę z tytułu upadku poprzednich okolicznych sklepów gdy otwierano obecne okoliczne sklepy? Zawsze jest ten który zyskuje i ten który traci.

 • test 2014-07-16 14:54:30

  a ilu pracowników straci pracę z tytułu upadku okolicznych sklepów?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane