Biedronka zwiększy obsadę sklepów w piątki, soboty i poniedziałki po wolnych niedzielach

www.portalspozywczy.pl 27 lutego 2018 19:41

Biedronka zwiększy obsadę sklepów w piątki, soboty i poniedziałki po wolnych niedzielach Fot. materiały prasowe

Już w marcu pierwsza niedziela bez handlu. Sieci handlowe przygotowują się do nowych warunków. Biedronka informuje, że finalne decyzje w sprawie godzin pracy jeszcze nie zapadły, ponieważ cały czas trwają analizy wewnętrzne, ale planowane jest zwiększenie obsady sklepów w piątki, soboty i poniedziałki następujące po wolnych niedzielach.

- W związku ze zmianami prawa, które wkrótce wejdą w życie, nadal prowadzimy kompleksowe analizy dotyczące potencjalnych modyfikacji w organizacji pracy naszych sklepów. Ewentualne zmiany w tym zakresie zostaną wypracowane w zgodzie z obowiązującym prawem oraz po konsultacjach z pracownikami - odpowiada serwisowi portalspozywczy.pl biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

- Kluczowi w całym procesie są klienci, którzy oczekują dostępu do świeżych towarów na półkach oraz sprawnej obsługi kasowej. W związku z tym będziemy starali się zapewnić jak największą obsadę w sklepach w czasie zwiększonego ruchu klientów, którego spodziewamy się głównie w piątki oraz soboty, a także w poniedziałki następujące po wolnych niedzielach - informuje sieć handlowa Biedronka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • burak 2018-03-07 22:01:40

    a skąd wezmą tych pracownikow

  • Mat 2018-03-01 13:17:42

    Jasne! W biedronce maksymalnie 2-3 pracownikow na cały sklep.Pytanie po co tyle kas skoro zawsze jedna otwarta dla klientów?

  • Biedronka 2018-02-28 21:50:55

    3 otwarte na 6? pracownik ma pracować wydajnie a nie siedzieć przy kasie obsługując jednego klienta na dwie minuty bo wszystkie kasy otwarte a klientów mało!!!!!!!!!!!!! POLSKI KLIENT to najgorszy element pracy w marketach, nawet gorszy od upierdliwego szefa!!!!!!!!!!!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane