Bierhalle chce być bardziej lokalne. Stworzy piwo dedykowane mieszkańcom Białołęki

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2017 12:25

Browar restauracyjny BIERHALLE, który od 11 lat oferuje niepasteryzowane i niefiltrowane piwo własnej produkcji, otwiera swój 14 lokal. Tym razem na warszawskim Tarchominie. Ponad 500 metrowa restauracja z ogródkiem piwnym będzie zlokalizowana na parterze Galerii Północnej.

Oprócz najbardziej popularnych gatunków piw jak Pils czy Weizen lub tych produkowanych okresowo (Dunkel, Alt, Koźlak i Marcowe) będzie można spróbować stworzonego specjalnie dla Białołęczan piwa Północnego.

Współwłaściciel stylizowanych na niemieckie piwiarnie lokali - Jerzy Becz podkreśla, że Białołęka była dla niego i jego wspólników naturalnym wyborem w rozwoju sieci restauracji i miniborwarów.

Przeczytaj także:

- Nasze lokale znajdują się w galeriach handlowych lub przy reprezentacyjnych ulicach i placach dużych miast Polski. Są często odwiedzane przez duże grupy znajomych, rodziny czy fanów sportu, którzy mogą obejrzeć u nas niekodowane transmisje ważnych wydarzeń sportowych. Widzimy, że na zachodniej Białołęce brakuje takich miejsc, a mieszkańcy okolicy, aby spotkać się ze znajomymi muszą jechać do centrum Warszawy. Nowa Galeria, która skumuluje w jednym miejscu funkcje handlowe, rozrywkowe i usługowe na pewno to zmieni. Pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt ma w tym miejscu bardzo duży potencjał – podsumowuje Jerzy Becz.

Zlokalizowana przy ul. Światowida, Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w Północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa oddana do użytku w Warszawie od 11 lat. Ponad 64 000 mkw. wraz z 2 300 miejscami parkingowymi planowane jest do oddania do użytku w III kwartale 2017 r. Inwestor – Grupa GTC – szacuje, że w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane