PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Biesiadowo poszukuje franczyzobiorców w Opolskiem i Zachodniopomorskiem

www.portalspozywczy.pl 24 października 2013 14:53

- W Polsce działa obecnie 84 pizzerii Biesiadowo. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z czterema nowymi franczyzobiorcami. Chcielibyśmy zamknąć rok z liczbą 100 pizzerii - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl, Tomasz Wiśniewski, menadżer sieci.

- Interesują nas wszystkie lokalizacje - począwszy od centrów miast, po dzielnice sypialniane; od dużych ośrodków - po małe miejscowości. Wszystko uzależnione jest od franczyzobiorcy. Mamy też pierwsze lokale w centrach handlowych - w Gorzowie i w Szczecinie - mówi Tomasz Wiśniewski. Jak dodaje, wszystkie pizzerie Biesiadowo to lokale franczyzowe. 

Zdaniem Wiśniewskiego, Biesiadowo staje się powoli marką rozpoznawalną w całej Polsce. - Nie ma nas jedynie w woj. zachodniopomorskim i opolskim, ale aktywnie poszukujemy tam franczyzobiorców. Chcemy opanować całą Polskę i wyjść za granicę - przyznaje Tomasz Wiśniewski.
Ekspansję zagraniczną firma planuje z konceptem Crazy Piramid Pizza. - Poszukiwani są masterfranczyzobiorcy, którzy dostaną licencję na otwieranie lokali sieci w danym kraju. Prowadzimy wiele rozmów w tym celu - z kandydatami z różnych krajów, zarówno z Europy Wschodniej, jak i Zachodniej - komentuje.
Obecnie w sieci Crazy Piramid Pizza mamy obecnie osiem lokali samodzielnych i 38 punktów sprzedających pizzę w rożku (np. w lokalach sieci Biesiadowo).
Koncepty Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza należą do firmy Wojtex, która prowadzi także Hurtownię Spożywczą Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim, która oferuje franczyzobiorcom produkty potrzebne do przygotowania dań oraz niezbedny sprzęt i gadżety.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane