Big Star najemcą Manufaktury

Autor: pr 13 grudnia 2016 12:22

Do grona najemców Manufaktury dołączyła marka BIG STAR. Salon z poszerzoną ofertą powstał według najnowszego konceptu marki i jest kolejnym sklepem w trwającym procesie rebrandingu sieci BIG STAR.

Salon BIG STAR powstał na piętrze galerii handlowej Manufaktury, ma powierzchnię 217,69 mkw. – Najemca zdecydował się na tak przestronny lokal, dzięki czemu może komfortowo zaprezentować swoją pełną ofertę – zauważa Anna Łajszczak-Kucharska, Tenants Relations Manager Manufaktury. 

Zastosowano tu najnowszy koncept meblowy o nazwie Street łączący w sobie jasną kolorystykę z czerwienią logo BIG STAR. Klarowny układ ekspozycji towaru zapewnia intuicyjne poruszanie się po sklepie. Zastosowano również multimedialne witryny – w bocznych ścianach zamontowano podłużne ekrany wyświetlające aktualne informacje handlowe w atrakcyjnej formie dynamicznych spotów.

BIG STAR istnieje od 1979 r. Obecnie to ponad 180 sklepów w Polsce oraz 60 punktów sprzedaży w Europie i Azji, a  sieć ogólnopolska, jak i zagraniczna, sukcesywnie się rozrasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane