Bilety na Euro 2016 nagrodami w promocji Coca-Coli

Autor: wirtualnemedia.pl 5 kwietnia 2016 11:39

Coca-Cola, oficjalny sponsor UEFA Euro 2016, uruchomiła w Polsce narodową promocję, w ramach której do wygrania są bilety na mecze piłkarskich mistrzostw oraz piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego - informują wirtualnemedia.pl.

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić butelkę Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanty lub Sprite. Na nakrętkach znajdą się specjalne kody (dotyczy opakowań PET 500 ml, 1 l, 1,5 l, 1,75 l, 2,0 l i 2,25 l), które od 4 kwietnia do 3 czerwca br. będzie można rejestrować na stronie promocjapilkarska.coke.pl. Od poniedziałku do piątku będzie można wygrać bilety na UEFA Euro 2016. Kody można także wymieniać na piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Coca-Cola, wraz z siecią sklepów Biedronka, oferuje również trzy dwuosobowe pakiety VIP, które będą uprawniały do obejrzenia meczu UEFA Euro 2016 reprezentacji Polski z Irlandią Północną i Ukrainą oraz do uczestnictwa w konferencji prasowej i obejrzenia szatni zawodników. Szczegóły tej promocji można znaleźć na stronie vipbilety.pl.

Ponadto Coca-Cola wraz z radiem RMF organizuje konkurs, aby wyłonić ośmioro zwycięzców - młodych kibiców, którzy na paryskim Stade de France przed meczem Polska-Niemcy wniosą na murawę polską flagę. Konkurs ruszył 4 kwietnia br. i potrwa dwa tygodnie. Szczegółowe informacje będzie można usłyszeć na antenie RMF lub sprawdzić pod adresem rmf.fm/f/coca-cola.html.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane