BillBird uruchamia platformę księgową dla firm

Autor: dlahandlu.pl 17 stycznia 2012 13:19

BillBird S.A. uruchomił biznesową platformę do zarządzania procesem fakturowania i regulowania należności dla firm na www.mojerachunki.pl.

 - Elektroniczne fakturowanie za pośrednictwem systemu to źródło znacznych oszczędności. Przy 500 fakturach wystawianych w miesiącu wystawca korzystający z e-faktury BillBird S.A. może zaoszczędzić rocznie nawet 15 tys. zł. Gdy miesięczna liczba wystawianych e-faktur wzrośnie do 15 tys., po roku na firmowym koncie zostanie oszczędność rzędu 495 tys. zł - dodaje Marcin Wysocki.

Elektroniczne faktury generowane i przekazywane za pomocą systemu VIATM - Moje Rachunki online spełniają wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. Nr249, poz. 1661). Każdy dokument wystawiony za pomocą systemu jest w nim przechowywany i archiwizowany przez okres wymagany ustawowo.
System VIATM - Moje Rachunki online gwarantuje bezpieczeństwo transakcji - dzięki niemu wystawione faktury zawsze trafią do właściwego adresata na czas. Każdy dokument wystawiony przez system jest zabezpieczony znacznikiem czasu i podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
- BillBird S.A. świadczy usługi związane z realizacją płatności za rachunki i faktury dla niemal 100 największych wystawców w kraju od 10 lat. Miesięcznie przetwarzamy blisko 4,5 miliona transakcji. Nasze usługi spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych. W 2011 roku BillBird S.A. otrzymał certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO/IEC 27001 - mówi Marcin Wysocki
Docelowo system transakcyjny VIATM - Moje Rachunki online będzie dostępny również dla klientów indywidualnych dokonujących płatności za bieżące świadczenia przez Internet.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,10

  • Śr

    3,94

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane