PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bio Planet z kolejnym wzrostem sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2015 12:25

Bio Planet z kolejnym wzrostem sprzedaży Bio Planet dystrybuuje spożywcze produkty ekologiczne Fot. za bioplanet.pl

Sprzedaż za czerwiec 2015 r. osiągnęła 6,7 mln złotych, co stanowi 46 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w czerwcu 2014 r., która wyniosła 4,6 mln zł.

Firma w czerwcu br. wystawiała się na targach marki własnej, pozyskując nowe kontakty handlowe. Spółka w komunikacie poinformowała również o uruchomieniu nowej wersji portalu "Gotuj w stylu eko", która umożliwia wyświetlanie reklam produktów dystrybuowanych przez Bio Planet pod zamieszczonymi w portalu przepisami.

W ubiegłym miesiącu kontynuowane były prace związane z budową centrum logistyczno-magazynowego Bio Planet w Lesznie koło Błonia (województwo mazowieckie). Rozpoczęcie funkcjonowania nowego centrum logistyczno-magazynowego przewidywane jest na III kwartał 2015 r.

Bio Planet SA konfekcjonuje i dystrybuuje na terenie całej Polski spożywcze produkty ekologiczne. Od niedawna spółka prowadzi sprzedaż także na rynkach zagranicznych.

Najważniejszymi kanałami dystrybucji dla firmy są indywidualne oraz sieciowe sklepy ekologiczne, a także konwencjonalne sklepy ogólnospożywcze takie jak Piotr i Paweł, Alma, Marcpol, Intermarche, E.Leclerc oraz Tesco. Dodatkowo firma współpracuje z sektorem HoReCa oraz hurtowniami regionalnymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane