PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Blackstone rozbuduje Magnolię Park we Wrocławiu

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 7 listopada 2011 19:22

King's Street Retail zamierza na przyszłotygodniowych targach MAPIC w Cannes ogłosić planowany program rozbudowy Magnolia Park we Wrocławiu, która już obecnie jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku.

Rozbudowa Magnolia Park rozpoczęła się w marcu 2011 roku, obejmując dwie, realizowane równolegle fazy. W ramach pierwszej fazy, centrum zostało powiększone o 869 mkw. H&M, międzynarodowa marka oferująca modę i akcesoria wynajęła łącznie 1 728 mkw. powierzchni.  Druga faza obejmuje dobudowę 10 200 mkw. powierzchni w południowo-wschodniej części centrum, którą zajmie market budowlany Castorama. Na dachu tej części powstanie parking na 500 miejsc postojowych. Budowa tej fazy jest już znacznie zaawansowana i zostanie ukończona w pierwszym kwartale 2012 roku.

Zdaniem nowego właściciela Magnolia Park, Blackstone Real Estate Group, centrum nie osiągnęło jeszcze pełni swojego potencjału, stąd też decyzja o rozpoczęciu kolejnej fazy rozbudowy. Szczegółowe plany inwestycyjne zostaną ogłoszone na targach MAPIC, a zakończenie inwestycji ma nastąpić do końca 2013 roku.

Magnolia Park należy do portfela King's Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Platforma ta została stworzona przez Real Estate Group należącą do Blackstone, globalnej firmy inwestycyjno-doradczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane