Blisko 100 tys. klientów pobrało aplikację mobilną Kauflandu

Autor: www.dlahandlu.pl 28 listopada 2016 11:15

Blisko 100 tysięcy użytkowników telefonów i tabletów pobrało darmową aplikację mobilną Kauflandu. Sieć wprowadziła ją w połowie września.

Aplikacja umożliwia szybki dostęp do oferty handlowej sklepów Kaufland oraz do bazy przepisów kulinarnych. Dodatkowo aplikacja zawiera wyszukiwarkę marketów oraz funkcję Feedback. Dzięki tej ostatniej klienci mogą przesłać wszelkie sugestie i komentarze bezpośrednio do Centrum Obsługi Klienta. Ponadto aplikacja oferuje m.in. funkcję tworzenia listy zakupów, dzięki której produkty mogą zostać w prosty sposób umieszczone na liście życzeń. Przygotowana lista zakupów może być dowolnie organizowana, można się nią także dzielić z przyjaciółmi lub rodziną.

Od 24 listopada użytkownicy aplikacji Kaufland będą mogli kupić „Artykuł Niespodziankę”.
Co tydzień będzie to inny produkt w atrakcyjnej cenie, adresowany wyłącznie dla posiadaczy aplikacji. Promocyjny produkt będzie można znaleźć w aplikacji Kaufland w karcie „Artykuł Niespodzianka” łącznie z jego zdjęciem. Aby skorzystać z promocyjnej ceny produktu, należy przed jego skasowaniem pokazać zdjęcie „Artykułu Niespodzianki” w swoim smartfonie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane